Студентски съвет

Уеб сайт на Студентски съвет при УниБИТ

Студентски съвет във Facebook: http://studentcouncil.unibit.bg/

Състав на студентски съвет на УниБИТ

Христо Христов (специалност ИБ) Председател
Станислава Чолова (специалност ИС)
Кабинет: 13
Email: s.cholova@sc.unibit.bg
Венжалина Георгиева Заместник-председател
Венжалина Георгиева (специалност ББ)
Кабинет: 13
Email: v.georgieva@sc.unibit.bg
Илиана Димова Секретар
Илиана Димова (специалност НС)
Кабинет: 13
Email: i.dimova@sc.unibit.bg
Йоанна Веселинова Член на СС
Йоанна Веселинова (специалност НСКИН)
Кабинет: 13
Email: y.veselinova@sc.unibit.bg
Салваторе Митов Член на СС
Салваторе Митов (специалност ББ)
Кабинет: 13
Email: s.mitov@sc.unibit.bg
Христо Христов Член на СС
Христо Христов (специалност ИТ)
Кабинет: 13
Email: h.hristov@sc.unibit.bg
Ася Биджева Член на СС
Ася Биджева (специалност ИТСА)
Кабинет: 13
Email: a.bidzheva@sc.unibit.bg
Емил Аврамов Член на СС
Емил Аврамов (специалност ИТСА)
Кабинет: 13
Email: e.avramov@sc.unibit.bg
Михаил Симеонов Член на СС
Михаил Симеонов (специалност ИФКИН)
Кабинет: 13
Email: m.simeonov@sc.unibit.bg

Членове

Специалност ББ
  • Салваторе Митов
    Апостол Джераков
    Венжалина Георгиева
    Десислава Жикова

Специалност БИМ

  • Димо Желязков
    Венета Арнаудова
    Виктория Тимофеева
    Радостина Иванова

Специалност ПК

  • Зоя Костова
    Венцислава Димитрова
    Маргарита Арнаудова
    Биляна Драгиева

Специалност ИФКИН

  • Михаил Симеонов
    Виктория Крумова
    Бранислав Грозданов
    Калоян Коцев

Специалност ИРТ

  • Миряна Симова
    Владимира Петкова
    Петя Нафтали
    Анна-Мария Бориславова
    Гергана Дайреджиева

Специалност КИ

  • Биляна Гучева
    Ева Ценкова
    Ренет Стайкова
    Александра Михайлова

Специалност АД

  • Йоана Иванова
    Венелина Янева
    Ивет Манчева
    Арсини Колев

Специалност ОПП
  • Павел Видолов
    Моника Манойлова
    Глория Попова

 

Специалност ИТ

  • Дар Донков
    Милен Милев
    Виктория Спасова

 

Специалност ИБ
  • Габриел Георгиева
    Георги Петров
    Светослав Иванов

Специалност ИС
  • Илия Илиев
    Гергана Каменова
    Радостин Павлов
    Станислава Чолова

Специалност КН

  • Нели Иванова
    Елена Константинова
    Георги Ицев
    Йоанна Тодорова

Специалност ИТСА

  • Ася Биджева
    Панайот Гиндев
    Димитър Геренов
    Николай Донев

Специалност НСКИН

  • Никола Костадинов
    Йоанна Веселинова
    Йоан Демерджиев
    Климент Стойчев

Специалност НС

  • Илиана Димова
    Анна Тодорова
    Христина Петрова

 


нагоре